Jízda veteránů

Hojná účast na Setkání Jízdy veteránů

Po 14 dnech se rádi vracíme ke krátkému shrnutí úspěšně proběhlé akce.
Rádi bychom vám všem chtěli ještě jednou poděkovat za to, že jste ve čtvrtek 1. září 2022 odpoledne přijeli a přišli v tak hojném počtu k OC Nisa a vyrazili s námi k Obřímu sudu Javorník. Sešlo se celkem 69 vozidel, což výrazně předčilo očekávání pořadatelů a velmi je potěšilo.
Mezi 17 a 18 hodinou je nutno říct, že byl na horním parkovišti obchodního centra opravdu šrumec a skutečně bylo na co koukat.

První vozidlo opustilo kolem šesté hodiny parkoviště a vydalo se na zhruba 20 minutovou jízdu s cílem na Obřím sudu Javorník. Nad lyžařským areálem proběhlo focení jednotlivých veteránů a účastníci se mohli kochat nádherným výhledem na Liberec. V cíli krátké orientační jízdy čekalo na účastníky v restauraci Obřího sudu občerstvení v podobě chutného hovězího vývaru. Mnoho účastníků se spolu s pořadateli zdrželo v restauraci a společně hovořili o proběhlé veteránské sezóně.

Náhledem do již kompletní fotogalerie se můžete vrátit do prvního zářijového dne, který jste spolu s námi mohli v příjemné atmosféře prožít.
Moc děkujeme všem partnerům a médiím.
Krátký článek s obsáhlou fotogalerií můžete nalézt na stránkách Libereckého deníku ZDE.

Kompletní fotogalerii najdete již tradičně na naší Zoneramě ZDE.

Těšíme se na další akce v příštím roce! Budeme vás brzy informovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *